OFERTA

PANELE

LAMINOWANE

PANELE LAMINOWANE

PANELE LAMINOWANE

PANELE
PODŁOGOWE

Quick-step to jeden z wiodących producentów podłóg oraz pierwsza firma, która wprowadziła na rynek polski podłogi laminowane pod własną marką. Dążenie do ciągłego rozwoju i udoskonalania swoich produktów sprawiło, że wprowadziła do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie zatrzaskowego systemu łączenia desek. W ofercie zawiera bogatą ofertę paneli laminowanych  w bogactwie kolorów i wzorów, które cechuje prostota montażu, komfort użytkowania oraz wysoka jakość w przystępnej cenie.

Zachwycające i niezawodne, trwałe i harmonijne – takie są nasze inspirowane naturą laminaty Parador, które sprostają wszystkim trudnościom, jakie przynosi życie.

35 lat temu wynaleźliśmy podłogę laminowaną. Podłogi stanowiącej połączenie pięknych wzorów i wyjątkowej trwałości. Podłogi laminowane Pergo są skonstruowane z myślą o zachowaniu pięknego wyglądu przez długie lata eksploatacji. Innymi słowy to doskonały wybór do domu, w którym chcesz mieć swobodę relaksu i głowę wolną od zmartwień.

PODŁOGI
PREMIUM FLOOR

Premium floor  to producent paneli podłogowych, który zna potrzeby wszystkich użytkowników zarówno te estetyczne, jak i funkcjonalne. Oferuje panele laminowane odznaczające się wysoką wydajnością użytkowania oraz dużą stabilnością i odpornością na urazy mechaniczne, dzięki czemu są idealne dla rodzin z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi. Premium floor  prezentuje ciekawą kolekcje paneli, które idealnie wpasowują się do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS