OFERTA

DRZWI
WEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi wewnętrzne Voster - Tim-Dom
Drzwi wewnętrzne Voster - Tim-Dom

Voster to firma przodująca w produkcji i dystrybucji drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych w  tym progów, klamek i opasek maskujących. Od 1996 r. zadowala klientów w Polsce i za granicą niebanalnym, nowoczesnym designem precyzyjnie wykonanych drzwi w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Dzięki szybkiej i kompleksowej obsłudze Voster stał silną marką w branży stolarki drzwiowej.

Drzwi Ukryte DRE - Tim-Dom

DRE wyróżnia się na polskim rynku przede wszystkim niezwykle bogatą ofertą drzwi wewnętrznych, poczynając od modeli klasycznych i nowoczesnych, aż po drzwi ekskluzywne oraz te w cenie przystępnej dla każdego, kończąc na rzadko spotykanych, ekstrawagandzkich wzorach takich jak zaprezentowane drzwi ukryte zabudowane sztukaterią. To producent drzwi wewnętrznych, który przykłada ogromną uwagę do detali i najdrobniejszych szczegółów wykończenia, dzięki czemu efekt wizualnych oferowanych drzwi wewnętrznych zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów.

Prezentujemy Wam jedne z najciekawszych i docenianych przez architektów wnętrz rozwiązań na polskim rynku. Niezależnie od tego czy wybierzesz uniwersalne drzwi malowane, coraz bardziej popularne drzwi pokryte fornirem naturalnym, czy drzwi przygotowane do własnego wykończenia masz pewność, że wybrałeś jakość, charakter i design.

Porta to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek projektujących drzwi  w oparciu o najwyższe standardy i najnowsze trendy w stolarce drzwiowej na polskim rynku. Drzwi wewnętrzne marki Porta cechuje wysoka jakość materiałów oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. To marka idąca z duchem czasu, stawiająca na najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego też realizuje najbardziej odważne inwestycje.

NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS